Willa Kamila - Zakopane

Zakopiańskie klimaty

Willa Kamila położona jest w miejscowości Olcza – największej dzielnicy Zakopanego, która rozciąga się po jego wschodniej części.

Z zakopiańskiej Olczy do centrum Zakopanego prowadzą dwie drogi, dzięki czemu nasi goście mają szybki dostęp do Zakopianki oraz do drogi prowadzącej do Morskiego Oka, Kuźnic, Murzasichla i centrum.

Ciepło i przytulnie standard dla każdego

Willa Kamila to miejsce, w którym przyjmujemy gości oferując komfortowe pokoje w większości z własnymi łazienkami oraz tv, dlatego chętnie przyjmujemy zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane czy też białe i zielone szkoły. Wynajmujemy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe. W pokojach znajdziecie również czajnik, szklanki, ręczniki oraz dostęp do Internetu.

Naszą ofertę podzieliliśmy na kilka kategorii dzięki czemu w łatwy i szybki sposób znajdziecie to, co najbardziej Was interesuje.

Smacznie i domowo tradycyjne smaki Podhala

Willa Kamila stanowi doskonałe miejsce do noclegu o każdej porze roku. Nasze pokoje zostały wykończone w delikatnych, neutralnych barwach a niektóre z nich mają dostęp do balkonu.

Naszym gościom oferujemy również całodzienne wyżywienie składające się z pysznych domowych posiłków. Na terenie posesji znajduje się parking dla gości oraz zielony ogród sprzyjający rekreacji. Willa Kamila zaprasza przez cały rok!

Zapraszają:

Galeria

Przedstawiamy kilka zdjęć Willi Kamila. Sprawdź więcej w zakładce galeria i już dziś rezerwuj wspaniały urlop na Podhalu!

rezerwacja: 608 490 403 ul. Stachonie 47a, Zakopane