Weekend na Słowacji

Weekend na Słowacji to prawdziwy strzał w dziesiątkę zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par, czy też osób podróżujących samotnie. Warto zaplanować wyjazd, tak aby na miejscu nie tracić nawet minuty. Dobrze jest również znaleźć nocleg, który będzie znajdować się w dogodnej lokalizacji. Godnym polecenia obiektem jest Willa Kamila.

Czerwony Klasztor

Interesują Cię atrakcje turystyczne na Słowacji? Miejscem godnym polecenia jest Czerwony Klasztor, który znajduje się na pograniczu Pienin i Magury Spiskiej. To właśnie tutaj służył świetnie znany mnich Cyprian. Jest to obiekt, który powstał w 1330 roku. To prawdziwa gratka dla miłośników historii.

Czerwony Klasztor

Spacer koronami drzew w Zdziarze

Spacer koronami drzew w Zdziarze to świetna propozycja dla osób aktywnych. Jest to sprawdzony sposób na to, aby odprężyć się w pięknych warunkach otoczenia. Cała trasa ma długość 1234 m. Most wiszący 24 m nad ziemią liczy sobie aż 603 m. Zjawiskową panoramę możemy podziwiać z wieży widokowej.

Spacer koronami drzew

Jezioro w Szczyrbskim Plesie

Jezioro w Szczyrbskim Plesie położone jest w Tatrach Wysokich. W pobliskiej miejscowości znajduje się kurort oraz ośrodek sportów zimowych. Warto wspomnieć, że nad jezioro prowadzi kilka szlaków turystycznych o różnym poziomie zaawansowania.

Szczyrbskie Jezioro

Tatralandia

Ciekawe atrakcje na Słowacji to frajda nie tylko dla dorosłych, ale również dzieci. Park wodny Tatralandia gwarantuje nieprzeciętne emocje oraz świetną zabawę. Można tutaj znaleźć zarówno odkryte, jak i kryte baseny.

Tatralandia

Miasto Poprad

Miasto Poprad to idealna opcja dla tych, którzy planują wybrać się w Wysokie Tatry. Znajdziemy tutaj wiele miejsc godnych zobaczenia m.in. Plac św. Idziego, klasycystyczne kamienice, Muzeum Podtatrzańskie.

Poprad

rezerwacja: 608 490 403 ul. Stachonie 47a, Zakopane