Nietypowe atrakcje na Podhalu.

Zastanawiasz się, co charakteryzuje Podhale i czego koniecznie musisz spróbować przyjeżdżając w te okolice? Śpieszymy z odpowiedzią! Znaleźliśmy kilka nietypowych, oryginalnych atrakcji w Zakopanem i okolicach, którymi możesz być zainteresowany.

Nowości na Podhalu

Podhale to nie tylko oscypki, korbacze i góralski folklor. To coś więcej niż Krupówki, Gubałówka i Morskie Oko. W ciągu ostatnich kilku lat powstało wiele nowych obiektów oferujących ciekawe atrakcje dla całej rodziny!

Atrakcje w górach

Podhale dla mniej i bardziej aktywnych

Na pewno słyszeliściee o spływie przełomem Dunajca! A czy wicie, że nieopodal, w Niedzicy stosunkowo niedawno powstała Spiska Kraina? To kompleks, który zapewni całodniową moc atrakcji dla całej rodziny. Park linowy, miniatur, rozrywki, a także paintball laserowy i kino 9D. A w pobliżu Karczma Zadyma, która z pewnością zaspokoi apetyt po aktywnie spędzonym czasie!

Znaleźliśmy również coś dla fanów niestandardowych rozwiązań. Quadoo organizuje widokowe wyprawy oraz wycieczki na quadach po góralskich trasach dookoła zakopanego. Mają szeroką ofertę wypadów jednodniowych, kilkudniowych, standardowymi trasami bądź bardziej zaawansowanymi. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Zakopane i jego atrakcje

Czy słyszeliście o zjeżdżalni grawitacyjnej na Gubałówce? Ma długość 750 metrów, a różnica wysokości wynosi 45m, pojazd rozpędza się do 20km/h. Taki zjazd dostarcza niesamowitych przeżyć, a przede wszystkim niezapomnianych widoków. Zjeżdżając możemy podziwiać rozpościerającą się przed nami panoramę Tatr.

widok z gubalowki

A może wybierasz się do Zakopanego w zimie? A czy wiesz, że nieopodal Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza co roku powstaje tam ogromny śnieżny labirynt, zamek, a także tor saneczkowy i mini zoo — snowlandia. To wspaniała atrakcja dla całej rodziny, która cieszy się coraz większą popularnością. Pamiętaj żeby nie rozdzielać się w labiryncie, bardzo łatwo się tam zgubić!

Odpoczynek dla ciała i ducha

Mamy tu fanów dobrego piwa? „W Zakopanem polewamy się browarem”. W centrum znajdziesz piwne SPA, które specjalizuje się m.in. w kąpielach dla dwojga. Idealne miejsce na odpoczynek po intensywnie spędzonym dniu. „Kąpiel w piwie kąpielowym rozjaśnia i nawilża skórę, wypłukuje toksyny i podnosi energię życiową. Smakosze innych trunków także znajdą atrakcje dla siebie - kąpiele w winie lub mleku, które świetnie wpływają na skórę, zdrowie i samopoczucie. Podczas kąpieli personel serwuje wyśmienite piwa regionalne lub czerwone wino.” Coś dla ciała i ducha!

rezerwacja: 608 490 403 ul. Stachonie 47a, Zakopane