Co robić na Podhalu zimą, jeśli nie jeżdżę na nartach.

Co możesz robić na Podhalu, jeśli nie jesteś fanem narciarstwa? A może jesteś, ale aktualnie złapałeś kontuzję, nie możesz się narażać na upadki, bo nosisz w brzuchu dzidziusia lub jesteś po operacji. Może masz jeszcze jakiś inny powód, dla którego nie oddajesz się sportom zimowym, będąc aktualnie na Podhalu. Tutaj znajdziesz propozycje alternatywnych rozrywek, jakim możesz się oddać w górach.

Tatry nie tylko dla narciarzy

Tatry nie są zarezerwowane wyłącznie dla narciarzy i snowboardzistów. Oczywiście ci znajdą tu dla siebie swoje ukochane atrakcje, wyciągi, wypożyczalnie i całą infrastrukturę, ale wszyscy którzy z jakichś powodów nie oddają się sportom zimowym, również znajdą tu dla siebie atrakcje i rozrywki.

Zima w Zakopanem bez nart

Co można robić w Tatrach?

W Zakopanem na Krupówkach tętni życie nocne, a na całym Podhalu możemy znaleźć liczne karczmy z muzyką góralską na żywo, regionalnymi daniami i napitkami, więc imprezowicze, nie będą narzekać na nudę. Odbywają się tu festiwale, spotkania literackie i koncerty. Znajdzie się coś dla melomanów i fanów disco. Mamy tu kina i galerie oraz wspaniały teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - niesamowitego “Witkacego”. Od kilku lat, co roku w Zakopanem odbywa się plenerowy Sylwester, na którym zupełnie bezpłatnie można zobaczyć koncerty największych polskich i światowych gwiazd.

Co dla rodzin i dzieci?

Oprócz niepowtarzalnych miejsc jakie można odwiedzić na Podhalu, można się tu oddać również wyjątkowym rozrywkom, takim jak kulig, kibicowanie podczas skoków narciarskich, zwiedzanie lodowego labiryntu.

Zima w Zakopanem bez nart

Dzieciaki odnajdą frajdę zjeżdżając na sankach, na specjalnie przygotowanych do tego górkach w środku miasta Zakopane - na Równi Krupowej, lub odwiedzając miejską Papugarnię, gdzie nakarmią ptaki odważnie siadające na ramieniu odwiedzających :) Aktywni mogą popływać, a preferujący relaks, mogą wymoczyć się w gorących wodach termalnych, oddając się masażom i biczom wodnym. Można tu pojeździć dorożką, zagrać w kręgle, zrobić zakupy w nowoczesnych galeriach i na swojskich jarmarkach. Można zjeść w wykwintnej eleganckiej restauracji lub przydrożnym barze z zapiekankami.

Można wiele, ale na pewno nie można się nudzić.

rezerwacja: 608 490 403 ul. Stachonie 47a, Zakopane